Mycie i impregnacja elewacji oraz fasad

Elewacja budynku narażona jest na działanie niekorzystnych czynników, które powodują, że traci estetyczny wygląd i niszczeje. Stąd konieczne jest czyszczenie fasady i usuwanie nagromadzonych zabrudzeń.

Częstotliwość mycia elewacji zależy od wielu czynników, m.in. od jej rodzaju, struktury, koloru, a także otoczenia budynku. Skuteczną metodą usuwania zabrudzeń z fasad jest zastosowanie myjki ciśnieniowej.

W przypadku gdy na elewacji rozkwitło życie w postaci skupisk grzybów pleśniowych lub glonów, konieczne będzie odkażanie. Służą do tego odpowiednie preparaty zwalczające tego typu organizmy.

Najwyższa jakość stosowanych detergentów + moc ciśnienia wody skutecznie usuwa zabrudzenia z fasad i elewacji, bez względu na materiał, z którego są wykonane – tynki, drewno, metal, kamień, tworzywa sztuczne, cegła.

Cennik

  • Mycie elewacji (zabrudzenia typu: piasek, kurz): 8 – 12 zł
  • Czyszczenie elewacji + odgrzybianie chemiczne elewacji (wieloletnie zabrudzenia, zabrudzenia biologiczne np. pleśń, glony, algi, mech, porosty): 12 – 20 zł
  • Impregnacja elewacji (hydrofobowa, impregnatem klasy premium, wzmacnia, chroni i wydłuża czystość o 5 lat): 15 – 25 zł
Call Now Button