Dezynsekcja pluskwy domowej

Usługę specjalistycznej dezynsekcji związanej z uciążliwymi insektami, wykonujemy różnymi metodami. Powinna być ona uzależniona od preferencji klienta, a także gatunku szkodnika, np. pluskwa domowa. Dezynsekcja metodą krzyżową, 3-etapową cieszy się dużą popularnością i skutecznością. W czasie jednej wizyty przeprowadzamy zabieg polegający na: parowaniu, oprysku i zamgławianiu. Te w połączeniu doskonale działają m.in. na pluskwy. Parownica, która wykorzystuje gorącą parę, okaże się bardzo skuteczna podczas zwalczania osobników dorosłych, młodych czy jaj, na które nie działa chemia. Stosuje się nią na stelaże i ramy łóżek, tapczanów, sof, materace, zagłówki, listwy przyprogowe, krzesła, fotele, stoliki i inne. Wygląda to podobnie z opryskiem preparatem insektobójczym – ten dodatkowo stosuje się na wykładziny i wszelkie inne miejsca, gdzie lęgną się pluskwy. Oprysk likwiduje szkodniki wszelkich rozmiarów i zabezpiecza przedmioty, nie pozostawiając żadnych śladów. Dzięki tym aspektom metoda ta jest chętnie wybierana przez naszych klientów. Powinien zainteresować się nią każdy, kto ma problem z insektami, jakimi są np. pluskwy. Oprysk wykonujemy za pośrednictwem specjalistycznych urządzeń, dodatkowo zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników. Gwarantujemy satysfakcję z naszych usług.

Efektywne zwalczanie pluskiew

Zamgławianie pomieszczeń metodą automatycznej dezynsekcji wykonujemy w technologii Nocotech preparatem OxyPy. Sucha mgła wypełnia pomieszczenie i penetruje nawet najmniejsze szczeliny tj. fugi, pęknięcia, a także kontakty elektryczne, które są jednym z ulubionych miejsc ukrywania się pluskwy i innych szkodników. Zwalczanie pluskiew tą metodą ma wiele korzyści, np. preparat ten pozostawia transparentny, czyli niewidoczny, bezzapachowy mikrofilm, zabezpieczający pomieszczenia przed nawrotem insektów. Warto podkreślić, że realizujemy swoje usługi na terenie Gdańska, dlatego zachęcamy mieszkańców do kontaktu.

Metoda automatycznego zamgławiania, którą wykonujemy na pluskwy, pozostaje także bezpieczna dla elektroniki, umeblowania, roślin, jest też zgodna z europejską i polską normą EN/PN 17-272 dotyczącą dezynfekcji i dezynsekcji drogą lotną/fumigacji. Czas trwania 3-etapowego jednorazowego wykonania zabiegu to od 2 do 3 godzin. Odpluskwianie, opracowaną przez nas metodą dezynsekcji na przestrzeni lat potwierdza swoją skuteczność w likwidacji tych uciążliwych insektów, co odzwierciedla się w zadowoleniu naszych klientów uwolnionych od problemu. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą.

Call Now Button