Dezynsekcja pluskwy domowej

Usługę specjalistycznej dezynsekcji związanej z tak uciążliwym insektem jak pluskwa domowa wykonujemy metodą krzyżową, 3-etapową w czasie wizyty jako jeden zabieg, który polega na: parowaniu, oprysku, zamgławianiu.

Parowanie gorącą parą stelaży, ram łóżek, tapczanów, sof, materacy, zagłówków, listew przyprogowych, krzeseł, foteli, stolików i innych. Parowanie gorącą parą jest skuteczne podczas zwalczania osobników dorosłych, małych oraz jaj, na które nie działa chemia.

Oprysk preparatem insektobójczym, stelaż ram łóżek, tapczanów, sof, materacy, zagłówków, listew przyprogowych, krzeseł, foteli, stolików, wykładzin podłogowych i innych. Oprysk likwiduje osobniki małe, duże i zabezpiecza przedmioty, nie pozostawia śladów.

Zamgławianie pomieszczeń metodą automatycznej dezynsekcji w technologii Nocotech preparatem OxyPy: sucha mgła wypełnia pomieszczenie i penetruje najmniejsze nawet szczeliny, fugi, pęknięcia w tym gniazda kontaktów elektrycznych, które jest jednym z ulubionych miejsc ukrywania, likwiduje również inne insekty. Preparat pozostawia transparentny/niewidoczny bezzapachowy mikrofilm, który zabezpiecz pomieszczenia przed nawrotem insektów. Metoda automatycznego zamgławiania jest bezpieczna dla elektroniki, umeblowania, roślin jest zgodna z europejską i polską normą EN/PN 17-272 dotyczącą dezynfekcji i dezynsekcji drogą lotną/fumigacji.

Czas trwania 3-etapowego jednorazowego wykonania  zabiegu  od  2 do 3 godzin. Opracowana przez nas 3-etapowa metoda dezynsekcji pluskwy domowej na przestrzeni lat potwierdza swoją skuteczność w likwidacji uciążliwych insektów co odzwierciedla się w zadowoleniu naszych klientów uwolnionych od problemu.