Automatyczna dezynsekcja pomieszczeń przez zamgławianie

Dezynsekcja – tępienie szkodliwych owadów (zwłaszcza pasożytniczych jak: muchy, komary pchły, wszy, pluskwy domowe), ich jaj i larw, ze względów sanitarnych i gospodarczych. W szerszym znaczeniu niszczenie stawonogów. Dezynsekcja szkodników domowych wykonywana jest przez wykorzystanie środków fizycznych (para, ogień, gorące powietrze, promieniowanie ultrafioletowe, gaz, szron), mechanicznych (wyłapywanie, trzepanie, oczyszczanie), chemicznych (środki owadobójcze) i biologicznych (zwalczanie za pomocą innych organizmów żywych np. nicieni. Najnowszą i najbardziej skuteczną metodą dezynsekcji w pomieszczeniach zamkniętych jest zastosowanie procesu zamgławiania ULV (Ultra Light Volume) z użyciem preparatów chemicznych. Dezynsekcja pomieszczeń sposobem automatycznego zamgławiania w technologii Nocotech preparatem OxyPy. Sucha mgła wypełnia pomieszczenie i penetruje najmniejsze nawet szczeliny, fugi, pęknięcia w tym gniazda kontaktów elektrycznych, przez co skutecznie likwiduje wszelkie insekty.

Niezawodna dezynsekcja insektów

Co warto wiedzieć, przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z naszych usług? Dom, mieszkanie lub inne pomieszczenia poddane fumigacji należy opuścić na czas 2 godzin, po czym wietrzyć pomieszczenia przez 15 minut. Preparat pozostawia transparentny/niewidoczny bezzapachowy mikrofilm, który zabezpiecza pomieszczenia przed nawrotem insektów. Dezynsekcja pomieszczeń metodą automatycznego zamgławiania jest bezpieczna dla elektroniki, umeblowania, roślin jest zgodna z europejską i polską normą EN/PN 17-272 dotyczącą dezynfekcji i dezynsekcji drogą lotną/fumigacji. Dezynsekcja nie odnosi się bezpośrednio do zwalczania organizmów szkodliwych w rolnictwie. Dezynsekcja szkodników domowych prowadzona jest wyłącznie przez wykwalifikowanych specjalistów. Daje to pewność efektywnie wykonanego zlecenia. Dezynsekcja insektów odbywa się za pośrednictwem specjalistycznych preparatów. Dostosowujemy je do potrzeb klienta i gatunku nieproszonych gości.

Stosowane przez nas preparaty są w pełni biodegradowalne oraz posiadają potwierdzone działanie:

 • insektobójcze (przeciwko: pluskwy, świerzb, roztocza, owsica, komary, prusaki, karaluchy, muchy, osy, szerszenie i inne)

Dezynsekcję wykonujemy na terenie całego kraju w obszarach:

 • mieszkań, domów
 • hoteli
 • szkół, przedszkoli, żłobków
 • szpitali, gabinetów lekarskich, aptek, pojazdów sanitarnych
 • biur, pomieszczeń socjalnych
 • bibliotek, czytelni, archiwa dokumentów
 • pomieszczeń wielkopowierzchniowych (kina, teatry, hale sportowe)
 • magazynów, hal produkcyjnych
 • pojazdów komunikacyjnych, transportowych, statków, samolotów
 • Usługę dezynsekcji przez automatyczne zamgławianie wykonujemy w najbardziej dogodnych porach dnia, również w soboty, niedziele i święta. Jesteśmy dyspozycyjni 24h/7

  Call Now Button