Automatyczna dezynfekcja pomieszczeń wielkopowierzchniowych

Oferujemy fachowe usługi. Automatyczne zamgławianie w technologii Nocotech jest sprawdzoną metodą dezynfekcji hal wielkopowierzchniowych. Doskonale sprawdzi się w miejscach, gdzie nie ma możliwości wietrzenia (np. sale kinowe, teatralne, hale produkcyjne). Już po 60 minutach od zakończenia dezynfekcji hal magazynowych itp. za pomocą dyfuzji preparatu Nocolyse można użytkować pomieszczenia bez potrzeby wietrzenia. Ponadto środki Nocolyse są w pełni biodegradowalne i nie uszkadzają mebli, urządzeń oraz elektroniki, są bezpieczne dla roślinności. Przy ich pomocy może odbywać się nawet dezynsekcja magazynów spożywczych. Zachęcamy do skorzystania z usług.

Zastosowanie dezynfekcji metodą automatycznego zamgławiania w technologii Nocotech:

 • branża spożywcza (hale produkcyjne, magazyny, clean room’y)
 • branża farmaceutyczna (hale produkcyjne, magazyny, clean room’y)
 • branża medyczna (oddziały, korytarze, klatki schodowe)
 • hale lotniskowe
 • baseny
 • SPA
 • sale kinowe, teatralne
 • pomieszczenia inwentarskie

Profesjonalna dezynfekcja hal widowiskowych

Jako firma świadcząca usługi dezynfekcji pomieszczeń przez zamgławianie (fumigacja) odradzamy metody oprysku (niedokładne, możliwość przemoczenia), oraz ozonowanie (negatywny wpływ na elektronikę i instalację elektryczną, potrzeba długiego wietrzenia pomieszczeń). Metoda automatycznego zamgławiania w technologii Nocotech jest zgodna z europejską normą EN 17-272: procesy dezynfekcji hal widowiskowych i wielu innych powierzchni drogą lotną – oznaczanie aktywności bakteriobójczej, grzybobójczej, drożdżobójczej, wirusobójczej i sporobójczej. Jest to jedyna norma dotycząca skuteczności dezynfekcji i dezynsekcji przez zamgławianie (fumigację).

Stosowane przez nas preparaty Nocolyse są w pełni biodegradowalne oraz posiadają potwierdzone działanie:

 • wirusobójcze (przeciwko: koronawirus nCOV – Deklaracja skuteczności przeciwko koronawirus , Adenovirus typu 5, Murine norovirus, A/H1N1 – świńska grypa, A/H5N1 – ptasia grypa, Parvoviridae – parwowiroza i inne)
 • bakteriobójcze (przeciwko: New Delhi – Klebsiella pneumoniae NDM-1, E.coli, Pseudomonas aureginosa, Staphylococcus aureus (MRSA), Enterococcus hirae, Mycobacterium terrae, Clostridium difficile i inne)
 • grzybobójcze (przeciwko: Candida albicans, Aspergillus brasiliensis i inne)
 • sporobójcze (przeciwko: pałeczki gruźlicy, w tym bakteriofagi i inne)
 • insektobójcze (przeciwko: pluskwy, świerzb, roztocza, owsica, komary, prusaki, karaluchy, muchy, osy, szerszenie i inne)

Usługi dezynfekcji i dezynsekcji przez automatyczne zamgławianie wykonujemy na terenie całego kraju.

Niezawodna dezynfekcja kina i teatrów

Oczyszczenie przestrzeni z różnych drobnoustrojów i ewentualnych szkodników jest niezwykle kluczowe, zwłaszcza jeśli regularnie przebywa tam duża grupa różnych osób. Oferowana przez nas dezynfekcja magazynów spożywczych pozwoli utrzymać bezpieczeństwo żywności poprzez zapobieganie rozwojowi szkodników oraz zanieczyszczeń. To niezwykle skuteczna metoda – automatyczne zamgławianie w technologii Nocotech umożliwia równomierne rozprowadzenie dezynfekującego środka we wszystkich zakamarkach danego pomieszczenia. W naszej ofercie znajduje się również dezynfekcja kina i teatrów. W tych miejscach ryzyko przenoszenia się bakterii i wirusów jest wysokie, dlatego ważne jest to, że bezpieczny środek, którym się posługujemy, dociera w trudno dostępne miejsca, skutecznie zapewniając higienę.

Call Now Button