Dezynfekcja i dezynsekcja branży HO-RE-CA metodą zamgławiania

W większości hoteli na powierzchniach, dywanach lub w powietrzu pomieszczeń znajduje się znaczna liczba bakterii i grzybów. Głównie z tych względów<p align=”justify”> powinna być regularnie przeprowadzana. Produkty używane przez firmę Polvapor dbają także o niezawodną dezynsekcję w pokojach hotelowych, jednocześnie neutralizują nieprzyjemny zapach. Coraz więcej obiektów dysponuje strefami Spa & WeIlness. Z powodu dużej wilgoci takie miejsca oraz baseny są narażone na występowanie grzybów, zarazków i pleśni, które w takich miejscach łatwo tworzą się i szybko rozprzestrzeniają. Dzięki technice automatycznego zamgławiania w technologii Nocotech na sucho nasza substancja dociera do trudno dostępnych fug, kątów, brzegów, które dokładnie dezynfekuje. W ten sposób zdezynfekowane są najtrudniejsze miejsca, których nie można odkazić ręcznie przez przecieranie.  

Skuteczna dezynfekcja/dezynsekcja pokoi hotelowych, stref fitness i innych

W celu zagwarantowania koniecznej higieny w strefie Fitness nieodzowna staje się codzienna dezynfekcja przez przemywanie powierzchni. W szczególności w przypadku chorób przenoszonych drogą powietrzną mikroorganizmy osadzają się w najróżniejszych miejscach pomieszczenia. Z tego powodu proces ten nie może Państwu dać 100% gwarancji. Dzięki prostym i szybko przeprowadzanym okresowo powtarzanym przez Polvapor dezynfekcjom można dokonać bezpiecznego odkażania wszystkich powierzchni i powietrza w pomieszczeniu. W gastronomii jednym z najważniejszych elementów jest czystość oraz ochrona przed szkodnikami. Zatrucia pokarmowe oraz występowanie szkodników w gastronomii prowadzi do dużych strat, nie tylko finansowych, ale przede wszystkim wpływa na zdrowie i zaufanie klientów. Dlatego ważne jest, aby żywe lub martwe szkodniki usunąć oraz zadbać o czyste wnętrze wolne od obciążenia biologicznego. Jesteśmy dyspozycyjni 24h/7.

Jesteśmy dyspozycyjni 24h/7.

Miejsca zastosowania metody zamgławiania w technologii Nocotech:

  • pokoje hotelowe
  • gastronomia
  • sauny i strefy SPA
  • systemy klimatyzacyjne

Stosowane przez nas preparaty są w pełni biodegradowalne oraz posiadają potwierdzone działanie:

  • wirusobójcze (przeciwko: koronawirus nCOV – Deklaracja skuteczności przeciwko koronawirus , Adenovirus typu 5, Murine norovirus, A/H1N1 – świńska grypa, A/H5N1 – ptasia grypa, Parvoviridae – parwowiroza i inne)
  • bakteriobójcze (przeciwko: New Delhi – Klebsiella pneumoniae NDM-1, E.coli, Pseudomonas aureginosa, Staphylococcus aureus (MRSA), Enterococcus hirae, Mycobacterium terrae, Clostridium difficile i inne)
  • grzybobójcze (przeciwko: Candida albicans, Aspergillus brasiliensis i inne)
  • sporobójcze (przeciwko: pałeczki gruźlicy, w tym bakteriofagi i inne)
  • insektobójcze (przeciwko: pluskwy, świerzb, roztocza, owsica, komary, prusaki, karaluchy, muchy, osy, szerszenie i inne)
Call Now Button