Dezynfekcja żłobków, przedszkoli, szkół metodą automatycznego zamgławiania

Efektywna dezynfekcja przedszkoli, żłobków i szkół

W większości starszych budynków szkolnych i przedszkolnych na powierzchniach, dywanach lub w powietrzu pomieszczeń, znajduje się znaczna ilość wirusów, bakterii, pleśni i grzybów. Głównie z tego względu warto rozważyć taką usługę, jak dezynfekcja przedszkoli oraz innych placówek. Produkty stosowane przez Polvapor dbają o niezawodne, odkażające działanie oraz czyszczą pomieszczenia przeznaczone dla uczniów i przedszkolaków. Dezynfekcja żłobków i szkół jest ważna, ponieważ to miejsca, gdzie dzieci spędzają często ponad połowę swojego czasu w ciągu dnia. Jeśli pomieszczenia te, nie spełniają odpowiednich norm czystości i higieny, narażają je na liczne problemy ze zdrowiem (rozprzestrzeniające się wirusy, bakterie, pleśnie i grzyby mogą doprowadzić do wywołania różnych chorób i alergii). Podczas dezynfekcji szkół metodą automatycznego zamgławiania w technologii Nocotech nasza substancja dociera do trudno dostępnych fug, kątów i brzegów. W ten sposób zdezynfekowane są najtrudniejsze miejsca, których nie można odkazić ręcznie przez przecieranie. Jesteśmy dyspozycyjni 24h/7.

Dlaczego dezynfekcja w szkołach jest ważna?

Duża liczba osób w jednym budynku, czyli doskonałe miejsce do mnożenia się bakterii, wirusów i innych drobnoustrojów. Dezynfekcja w szkołach jest kluczowa, jeśli chcemy przeciwdziałać roznoszeniu się zarazków. W ten sposób zmniejszy się także ryzyko wystąpienia rozmaitych chorób u uczniów. Dezynfekcja w szkole powinna odbyć się za pośrednictwem sprawdzonego preparatu. Jest nim sucha mgła, która dociera w najtrudniej dostępne miejsca, pozostaje bezpieczna dla elektroniki, a ponadto długie wietrzenie nie jest konieczne. Dezynfekcja przedszkoli również znajduje się w naszej ofercie, dlatego zachęcamy do kontaktu. Gwarantujemy satysfakcję ze zrealizowanego zlecenia.

Miejsca zastosowania metody automatycznego zamgławiania w technologii Nocotech:

  • przedszkola
  • żłobki
  • szkoły
  • sale zabaw
  • świetlice

Stosowane przez nas preparaty są w pełni biodegradowalne oraz posiadają potwierdzone działanie:

  • wirusobójcze (przeciwko: koronawirus nCOV – Deklaracja skuteczności przeciwko koronawirus , Adenovirus typu 5, Murine norovirus, A/H1N1 – świńska grypa, A/H5N1 – ptasia grypa, Parvoviridae – parwowiroza i inne)
  • bakteriobójcze (przeciwko: New Delhi – Klebsiella pneumoniae NDM-1, E.coli, Pseudomonas aureginosa, Staphylococcus aureus (MRSA), Enterococcus hirae, Mycobacterium terrae, Clostridium difficile i inne)
  • grzybobójcze (przeciwko: Candida albicans, Aspergillus brasiliensis i inne)
  • sporobójcze (przeciwko: pałeczki gruźlicy, w tym bakteriofagi i inne)
Call Now Button