Pozostałe szkodniki/insekty

Skuteczne usuwanie owsików

Owsica to inwazyjna choroba pasożytnicza, która może dotknąć każdego, szczególnie dzieci. Przy zmaganiu się z nią trzeba nie tylko pozbyć się pasożytów z organizmu, ale także jaj mogących znajdować się w całym domu. Te są w stanie przeżyć na zakażonej powierzchni nawet do 3 tygodni, natomiast po dostaniu się do żywiciela szybko wylęgają się z nich larwy. Usuwanie owsików należy zacząć od wyprania dywanów, zasłon, pościeli, koców oraz poszewek na poduszki, odkurzenia materacy, wyparzenie zabawek, umycia klamek i wielu innych rzeczy. Poza tym warto zdecydować się na pomoc specjalistów, którzy przeprowadzą dezynsekcję metodą zamgławiania, docierającą nawet w ciężko dostępne miejsca.

Usuwanie roztoczy przez profesjonalistów

Bakterie, grzyby, wirusy i inne drobnoustroje towarzyszą nam na co dzień, jednak niektóre z nich są szczególnie groźne oraz uciążliwe. Likwidacja roztoczy to jedna z usług, którą należy wykonać, jeśli te zaczynają sprawiać domownikom problemy. Mogą wywoływać duszności, kaszel, bóle głowy czy atopowe zapalenie skóry. Skuteczna dezynfekcja roztoczy jest niezwykle ważna, ponieważ te mikroskopijne organizmy niewidoczne gołym okiem, zamieszkują najczęściej pościele i materace. Stwarza to zagrożenie dla dzieci i dorosłych. Usuwanie roztoczy opiera się na odkurzaniu ich, wietrzeniu i wystawianiu na działanie promieni słonecznych, ponieważ te skuteczne sposoby pozbycia się ich. Niezwykle skuteczne są jednak przede wszystkim usługi specjalistów, którzy dzięki profesjonalnemu sprzętowi pomogą w uporaniu się z nimi.

Dezynfekcja – świerzb, prusaki i wiele innych

Owady, szkodniki i mikroskopijne organizmy unoszące się w powietrzu to wszechobecny problem, dotykający wielu osób. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi profesjonalna firma DDD. Oferta jest rozległa, dzięki czemu odpowiada niemal każdym potrzebom klientów. Jednym z niezawodnych sposobów na pozbycie się nieproszonych gości okaże się dezynfekcja – świerzb, wszy, rybiki, mole i muchy znikają po profesjonalnie przeprowadzonym zleceniu. Wykorzystywana do tego metoda zamgławiania sprawdzonymi środkami umożliwia dotarcie w trudno dostępne miejsca. Likwidacja prusaków to kolejne ze świadczeń, w których specjalizują się fachowcy. Specjalistyczny sprzęt, wiedza i doświadczenie gwarantują zadowolenie ze zrealizowanych usług.

Call Now Button