Dezynfekcja i dezynsekcja metodą zamgławiania – Gdańsk, Gdynia, Sopot

 

SZYBKO
Oferujemy szybką dezynfekcję i dezynsekcję pomieszczeń.

 

BEZPIECZNIE
Stosujemy produkty wolne od agresywnych chemikaliów.

 

BIODEGRADOWALNE
Stosujemy produkty w pełni biodegradowalne.

Metoda automatycznego zamgławiania w technologii Nocotech jest zgodna z europejską normą EN 17-272: procesy dezynfekcji powierzchni drogą lotną. Stosowane przez nas preparaty Nocolyse posiadają pozwolenie Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.


Polvapor świadczy usługi w zakresie dezynfekcji i dezynsekcji przez automatyczne zamgławianie w technologii Nocotech:

Usługi dezynfekcji i dezynsekcji wykonujemy na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu.

Metoda automatycznego zamgławiania w technologii Nocotech nie jest agresywna, czy utleniająca, tym samym nie uszkadza wysokowartościowych materiałów, nie działa korozyjnie i jest bezwonna.

Sucha mgła wnika do niedostępnych szczelin, fug i pęknięć, nie uszkadza urządzeń, umeblowania, dokumentów, elektroniki. Jest bezpieczna dla roślin i kwiatów.

Zdezynfekowane pomieszczenia można ponownie użytkować po godzinie od zakończenia dyfuzji preparatu Nocolyse.

Podczas dezynfekcji i dezynsekcji stosujemy preparaty Nocolyse w pełni biodegradowalne, które posiadają potwierdzone działanie:

  • wirusobójcze (przeciwko: koronawirus nCOV – Deklaracja skuteczności przeciwko koronawirus , Adenovirus typu 5, Murine norovirus, A/H1N1 – świńska grypa, A/H5N1 – ptasia grypa, Parvoviridae – parwowiroza i inne)
  • bakteriobójcze (przeciwko: New Delhi – Klebsiella pneumoniae NDM-1, E.coli, Pseudomonas aureginosa, Staphylococcus aureus (MRSA), Enterococcus hirae, Mycobacterium terrae, Clostridium difficile i inne)
  • grzybobójcze (przeciwko: Candida albicans, Aspergillus brasiliensis i inne)
  • sporobójcze (przeciwko: pałeczki gruźlicy, w tym bakteriofagi i inne)
  • insektobójcze (przeciwko: pluskwy, świerzb, roztocza, owsica, komary, prusaki, karaluchy, muchy, osy, szerszenie i inne)

Jesteśmy dyspozycyjni 24h/7 oraz zapewniamy dyskrecję.

Call Now Button