żłobki & przedszkola

W większości starszych budynków szkolnych i przedszkolnych na powierzchniach, dywanach lub w powietrzu pomieszczeń, znajduje się znaczna liczba wirusów,  bakterii, pleśni i grzybów. Produkty stosowane przez Polvapor dbają o niezawodne, dezynfekujące działanie oraz czyszczą pomieszczenia przeznaczone dla uczniów i przedszkolaków.

Żłobki, przedszkola i szkoły to miejsca gdzie dzieci spędzają często ponad połowę swojego czasu w ciągu dnia. Jeśli pomieszczenia te, nie spełniają odpowiednich norm czystości i higieny, narażają dzieci na liczne problemy ze zdrowiem (rozprzestrzeniające się wirusy, bakterie, pleśnie i grzyby mogące prowadzić do wywołania chorób i  alergii).

Dzięki zamgławianiu, nasza substancja dociera do trudno dostępnych fug, kątów i brzegów. W ten sposób zdezynfekowane są najtrudniejsze miejsca, których nie można odkazić ręcznie przez przecieranie.

Jesteśmy dyspozycyjni 24h/7.

Miejsca zastosowania metody zamgławiania:

• przedszkola
• żłobki
• szkoły
• sale zabaw
• świetlice

Stosowane przez nas preparaty są w pełni biodegradowalne oraz posiadają potwierdzone działanie:

bakteriobójcze (przeciwko: E.coli, Pseudomonas aureginosa, Staphylococcus aureus (MRSA), Enterococcus hirae, Mycobacterium terrae, Clostridium difficile i inne)
grzybobójcze (przeciwko: Candida albicans, Aspergillus brasiliensis i inne)
wirusobójcze (przeciwko: Adenovirus typu 5, Murine norovirus, A/H1N1 – świńska grypa, parwowirozie i inne)
sporobójcze (przeciwko: pałeczki gruźlicy, w tym bakteriofagi i inne)
insektobójcze (przeciwko: pluskwy, świerzb, roztocza, owsica, komary, prusaki, karaluchy, muchy, osy, szerszenie i inne)

Call Now ButtonZadzwoń