auta & komunikacja

Dezynfekcja przez zamgławianie pozwala utrzymywać samochody w najlepszym stanie, dbając jednocześnie o zapewnienie odpowiedniego poziomu higieny. W pojazdach zapachy mają szczególną siłę oddziaływania. Z jednej strony przestrzeń jest względnie mała, tak że zapachy szybko penetrują wnętrze. Z drugiej strony przewozimy najróżniejsze „źródła zapachów”, przykładowo zwierzęta lub artykuły spożywcze.

Pojazdy komunikacji miejskiej poddawane są najcięższym próbom podczas codziennej służby. To miejsca, które szczególnie narażone są na rozwój wirusów i bakterii. To także małe przestrzenie, na których często mieszają się różnego rodzaju nieprzyjemne zapachy.

Dzięki zamgławianiu na sucho można szybko i długotrwale neutralizować zapachy we wnętrzu pojazdów, a także w klimatyzacjach. Jednocześnie są unieszkodliwiane zarazki i alergeny w powietrzu w pomieszczeniach i na wszelkich powierzchniach.

Jesteśmy dyspozycyjni 24h/7.

Miejsca zastosowania metody zamgławiania:

• auta osobowe
• pojazdy ciężarowe
• komunikacja publiczna

Stosowane przez nas preparaty są w pełni biodegradowalne oraz posiadają potwierdzone działanie:

bakteriobójcze (przeciwko: E.coli, Pseudomonas aureginosa, Staphylococcus aureus (MRSA), Enterococcus hirae, Mycobacterium terrae, Clostridium difficile i inne)
grzybobójcze (przeciwko: Candida albicans, Aspergillus brasiliensis i inne)
wirusobójcze (przeciwko: Adenovirus typu 5, Murine norovirus, A/H1N1 – świńska grypa, parwowirozie i inne)
sporobójcze (przeciwko: pałeczki gruźlicy, w tym bakteriofagi i inne)
insektobójcze (przeciwko: pluskwy, świerzb, roztocza, owsica, komary, prusaki, karaluchy, muchy, osy, szerszenie i inne)

Call Now ButtonZadzwoń